مقالات

دوازده مزیت برای استفاده از درب و پنجره یو.پی.وی.سی

امروزه اتلاف انرژی یکی از مهمترین مسائل کشورهای جهان است با وجود اینکه برخی از کشورها از جمله کشور ایران از نظر منابع انرژی بسیار غنی میباشند، اما با توجه به اینکه این منابع محدود و پایان پذیر هستند، استفاده نا مناسب از آن میتواند صدمات جبران ناپذیری را به چرخه اقتصاد وارد نماید.

نکات مفیدی راجع به نظافت پنجره‌های یو.پی.وی.سی

مراقبت از پنجره‌های PVC بسیار ساده است و کمترین میزان تلاش برای نگهداری آنها لازم است، اما با وجود این شرایط باید به صورت منظم آنها را نظافت نمود به خصوص شیشه را. چرا که رسیدگی صحیح، دوام و استفاده‌ی طولانی مدت را تضمین می‌نماید.

استانداردهای پنجره یو.پی.وی.سی

از لحاظ کیفی و همچنین از لحاظ قیمت، مهترین نقش در ساخت یک پنجره UPVC را پروفیل ایفا می کند. هر چقدر یک پروفیل با کیفیت و مرغوب باشد در آینده مشکلات پنجره دو جداره هم کمتر می شود.شاید یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نباشد، اما مشکلاتی که در آینده گریبان گیر مصرف کنندگان می شود، حتی باعث بیزاری آنها از پنجره UPVC می شود. 

دستورالعمل ساخت در و پنجره با پروفیل های یو پی وی سی سی فور

هدف ازتدوين اين دستورالعمل، تشريح ضوابط و مقرراتي جهت بازرسي وكنترل و توضیح نحوه مونتاژ انواع پروفیل­های U-PVC تولیدی شرکت فناور پلاستیک سپاهان با برند "سی فور" بوده به نحوی که از انجام صحیح مونتاژ آن مطمئن بوده و در و پنجره­های تولیدی کارایی کافی داشته باشند.