اخبار

رونمایی از جدیدترین محصول مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان؛ پروفیل یو.پی.وی.سی رنگی سی‌فور

«مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان» فعالیت خود را در سال 1384 با هدف تولید اجزا و مصالح ساختمانی از جنس پلیمر در شهرک صنعتی نجف‌آباد واقع در استان اصفهان آغاز کرد. این مجتمع درحال‌حاضر در مساحتی بالغ ‌بر 70 هزار مترمربع و با بهره‌گیری از بزرگ‌ترین مجموعه خطوط اکستروژن به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشتاز در زمینه تولید قطعات پلیمری ساختمانی در کشور فعالیت می‌کند.

کاهش آلودگی صدا در شهرها با پنجره‌های دوجداره

یک کارشناس صوت شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به تهیه دستورالعمل تست صدا در مراکز معاینه فنی توسط کمیته کنترل و پایش آلودگی صوتی شهر تهران، گفت: در صورت اجرایی شدن این دستورالعمل، ایران اولین کشور خاورمیانه خواهد بود که در مراکز معاینه فنی تست صدا را الزامی کرده است.

بازدید صنعتگران گیلان (از طرف خانه صنعت، معدن، تجارت گیلان) از مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان

به گزارش روابط عمومی، در جریان بازدید صنعتگران گیلان، از کارخانه صنایع فناورپلاستیک سپاهان، مدیر خانه صنعت و معدن، تجارت گیلان در جمع مدعوین اظهار داشت: در شرایط فعلی باید از تولیدکنندگان و صنعتگران حمایت کنیم تا از این طریق در مسیر رشد و توسعه اقتصادی قرار بگیریم.

بازدید مهندس حیدری، مدیر پتروشیمی قائد بصیر از مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان

به گزارش روابط عمومی، جناب آقای مهندس حیدری مدیر پتروشیمی قائد بصیر و همچنین مهندس نوری، مدیر تحقیق و توسعه با حضور در شرکت فناورپلاستیک سپاهان ضمن بازدید از مجتمع، با جناب آقای حسین مرادی رئیس هیئت مدیره دیدار و گفت و گو کردند.

پاسخ وزیر صنعت، معدن و تجارت به انتقادها درباره تعیین دستوری قیمت‌ها

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت با ایجاد محدودیت و کنترل عرضه و قیمت، فعلا شرایط را به نفع مصرف‌کننده رقم زد تا با توافقی که با انجمن‌ها و صنوف تولیدی خواهد داشت بر اساس ظرفیت تولید واحدها در سامانه بهین یاب، اقدامات لازم را انجام داده و سپس به سمت آزادسازی سقف رقابت مواد اولیه اقدام کند.

تعطیلی برخی کارخانه‌ها به دلیل نداشتن مواد اولیه

در پی نوسانات ارزی، سوءاستفاده در بازار و بعضا احتکار، برخی صنایع همچون کارخانه‌های نساجی و کارگاه‌های تولید پوشاک به دلیل کمبود مواد اولیه با مشکل مواجه و در مواردی به تعطیلی کشیده شده‌اند که رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی تهران دراین‌باره به ایسنا گفت: نوسانات نرخ ارز که در بازار اتفاق افتاده، باعث به‌هم‌ریختگی در زنجیره تامین شده است

حضور فرماندار، ریاست اداره کار و ریاست خانه صنعت و معدن و تجارت در مجتمع صنایع فناور پلاستیک سپاهان.

رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان اصفهان درابتدای جلسه گفت : ضرورت دارد خانه صنعت ومعدن وتجارت استان بعنوان یکی از تشکلهای مهم بخش خصوصی طبق اساسنامه خود با برنامه ریزی هرچه بیشتر و مدون درقالب کوتاه مدت و بلند مدت ضمن بیان توانمندیهای واحدهای تولیدی ، صنعتی و معدنی وتجاری در محافل وعرصه های مختلف کاری استان وکشور ، مسایل ومشکلات واحدها را بطور دقیق بررسی و با کمک دولت در راستای رفع آنها راهکارهای عملیاتی واجرایی را اتخاذ نمایند.

بازدید نماینده نجف آباد، آقای ابوترابی از مجتمع صنایع فناور پلاستیک

به گزارش روابط عمومی شرکت فناورپلاستیک سپاهان ، آقای ابوترابی، نماینده شهرستان نجف آباد در بازدید از مجتمع صنایع فناورپلاستیک سپاهان با اشاره به اهمیت نقش تولید کنندگان و کارآفرینان داخلی کشور گفت: باید در تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی، جهادگونه وارد میدان شد و با اتخاذ راهبردهای مناسب و ارائه محصولات با کیفیت، یاری رساند تا توجه مردم به کالاهای داخلی بیشتر جلب شود.

بازدید مهمانان کشورهای اتریش و چک از مجتمع صنایع فناورپلاستیک

شرکت فناور پلاستیک سپاهان بزرگترین تولید کننده محصولات یو پی وی سی (UPVC) از قبیل دیوارپوش، سقف کاذب، تایل های سقفی، انواع مقاطع پروفیل در و پنجره در دو گروه اصلی سفید و رنگی، درب های وود پلیمر (WPC) در کشور است که محصولات خود را همگام با فناوری و استانداردهای روز دنیا به کشورهای پیشرفته صادر می نماید.

آغاز تولید اتصال فریم بازسازی و روکوب بازسازی سی فور

در پی درخواست های مکرر مشتریان مبنی بر تولید فریم بازسازی سی فور، این شرکت اقدام به تولید 2 قطعه با عنوان های "اتصال فریم بازسازی" و " روکوب بازسازی" جهت تبدیل فریم سی فور به فریم بازسازی نموده است. این 2 محصول تازه از خانواده سی فور در بسته های 10 تایی از شاخه های 6 متری ارائه گردیده است.
جهت دریافت نمونه و کسب اطلاعات بیشتر با دفتر فروش هماهنگ فرمایید.

طرح تعویض برچسب های پروفیل در و پنجره سی فور

مجموعه فناور پلاستیک سپاهان پس از نظرسنجی های متعدد از نمایندگان خود تصمیم به تغییر طرح برچسب های پروفیل در و پنجره نمود تا بدین ترتیب همزمان با تغییرات در پروفیل های جدید سی فور،طرح برچسب آنها تغییر یابد.

 

مسابقه بهترین طراحی و اجرا و یا عکاسی

مجموعه فناور پلاستیک سپاهان در صدد است به جهت ایجاد یک ارتباط منسجم برای برقراری ارتباط بیشتر مخاطبان و نمایندگان مجموعه با محصولات دیوارپوش و سقف کاذب سی پان از آنها دعوت به حضور در مسابقه طراحی محیط با استفاده از طرح های دیوارپوش و سقف کاذب سی پان و همچنین عکاسی با استفاده از این طرح ها در محیط های اجرای این دسته از محصولات از تاریخ ۹۶/۰۸/۰۱ نماید.

اجرای طرح پیگیری نمونه های تبلیغاتی

مجموعه فناور پلاستیک سپاهان پس از بررسی های گسترده در راستای تامین رفاه بیشتر برای نمایندگان خود و به نظم در آوردن ارسال نمونه های تبلیغاتی از تاریخ ۹۶/۰۷/۱۵ اقدام به سفارش محصولات نمونه از طریق پرتال نمایندگی های خود خواهد نمود که چگونگی انجام این فرآیند  از طریق شبکه های ارتباطیبه اطلاع نمایندگان محترم خواهد رسید.

اجرای طرح یکسان سازی تابلو نمایندگی ها

مجموعه فناور پلاستیک سپاهان در نظر دارد به منظور یکسان سازی تابلوی نمایندگان خود  از تاریخ ۹۶/۰۶/۰۱  با هماهنگی با نمایندگان تغییرات لازم را اعمال نماید تا از این پس کلیه نمایندگان رسمی مجموعه با تابلو های یکپارچه و با لوگوهای جدید مجموعه شناخته و معرفی شوند.